Word lid!

Contactpersonen per handicap / thema

Mail of bel ons en je krijgt antwoord op je vraag van iemand die jouw situatie herkent en erkent. Van een ervaringsdeskundige die begrijpt waar jij het over hebt, omdat hij of zij in eenzelfde situatie heeft gezeten.

De contactpersonen van de Infodesk zijn bereikbaar via de volgende e-mailadressen:

Cerebrale parese - kinderen cerebraleparese@bosk.nl
Cerebrale parese - volwassenen cerebraleparesevolwassenen@bosk.nl
Hemiparese hemiparese@bosk.nl
Spina bifida en hydrocephalus spinabifida@bosk.nl
Hydrocephalus - volwassenen hydrocephalus@bosk.nl
Schisis schisis@bosk.nl
Meervoudig complex gehandicapt mcg@bosk.nl
Op een ander been opeenanderbeen@bosk.nl
Joubert joubert@bosk.nl
Pierre Robin Sequentie pierrerobin@bosk.nl
Onderwijs onderwijs@bosk.nl
Spraak-/taalstoornissen spraaktaal@bosk.nl
Stickler-syndroom stickler@bosk.nl